Osmanlı

Vizyonumuz

İnsan hayatini doğrudan etkileyen böylesi hassas bir işte tamamen ticari kaygıdan uzak ve en kaliteli hizmeti sizlere sunabilmektir. Ayrıca; gün ve gün olanaklarımızı geliştirerek daha fazla vatandaşımıza hizmet sunabilmektir…

Psikoteknik

Misyonumuz

Sürücülere bilimsel ölçütler gözetilerek hazırlanan psikoteknik testini tarafsız ve profesyonel bir şekilde uygulamak ve böylelikle can ve mal kaybının yoğun yaşandığı trafik ortamındaki sürüş güvenliğini sağlamak.

psikoteknik-arac-1
psikoteknik ücreti

Kurumsal

Bizi Tanıyın

Psikolog Ayşe UYAROĞLU

 

Üniversite eğitimimi Trabzon şehrinde Avrasya Üniversitesinin psikoloji bölümünde bitirdikten sonra yaklaşık 6 ay psikoteknik merkezinde görev yaptım.Bu sektörde edindiğim tecrübe ve doğrudan gözlemleme şansım olan eksiklikler, beni böyle bir işe girme ve en iyi şekilde hizmet verme noktasında cesaretlendirdi. Osmanlı Psikoteknik Merkezini kurmak; henüz kariyerimin başlangıcında ümit ediyorum ki etik değerlere bağlı kalma ve bu sektörde örnek bir hizmet sunmak açısından iyi bir başlangıç olacaktır.

 

Psikolog ve Aile Danışmanı Ferhat Selmani Gürpınar

 

Üniversite eğitimimi KKTC’de Yakın Doğu Üniversitesinin psikoloji bölümünde 3.51 derece ile bitirdikten sonra Rehabilitasyon merkezi,Bakım merkezi ve çeşitli sürücü kurslarında görev yapıp edindiğim tecrübelerin ardından ortağım psikolog Ayşe UYAROĞLU ile Osmanlı Psikoteknik Merkezini kurmaya ve insanlara insan hayatını doğrudan etkileyen böylesi hassas bir işte en doğru hizmeti sunmaya karar verdik. Bu sürece gelinceye kadar mesleğimle ilgili birçok çalışmam ve MMPİ, Aile Danışmanlığı, Wisc-r Zeka Ölçeği,Oyun Terapisi, Objektif Testler ve Cinsel Terapi Eğitimi gibi edindiğim sertifikalar olmuştur.